ثبت نام

ثبت نام در همایش

ارسال در همایش

اولین همایش ملی مولدسازی و مدیریت دارایی‌های دولت به منظور ایجاد تحول در حوزه مدیریت دارایی‌های دولت و تنظیم سیاست‌های اقتصادی، مالی و ایجاد هماهنگی و جهت‌دهی در امور برنامه‌های مالی دولت و اجرای احکام مقرر در بندهای (9) و (16) سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی مبنی بر اصلاح و تقویت همه جانبه نظام مالی کشور و با هدف پاسخگویی به نیازهای  اقتصاد ملی، ایجاد ثبات در اقتصاد ملی، سلامت و شفافیت مالی و اداری مرتبط با حوزه دارایی‌های دولت به عنوان یکی از پروژه های برنامه ملی انضباط مالی و قطع وابستگی بودجه به نفت در تاریخ 1396/07/30 در مرکز بین‌المللی همایش‌های رازی دانشگاه علوم پزشکی ایران واقع در بزرگراه همت، جنب برج میلاد برگزار می‌گردد.

علاقمندان به شرکت در این همایش می‌توانند "فرم ثبت نام در همایش" را تکمیل و به همراه سایر مدارک مورد نیاز آن را به دبیرخانه همایش ارسال فرمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره دبیرخانه همایش تماس حاصل نمایید:

3328 3990 - 021

* مدارك موردنیاز و نحوه ثبت نام:
تکمیل فرم ثبت نام، یـک بـرگ کپـی کارت ملی متقاضی، کپـی فـیش بـانکی بـه ازاء هـر نفـر مبلــــغ: 3.500.000 ریــــال به حســـاب شــماره 0181906537،شماره شبا IR 960180000000000181906537 بانــک تجـــارت، بنام مــوسسه فن آوری پــارس شــــعبه ملائــــک، کــد050 یا به شمـــاره کارت 6037997338677868 بانــک ملی بنام عبداله اکبری

توضیحات:
1. نماینده گروه ها هنگام ثبت نام ، مشخصات فردی اعضای گروه را نیز به دبیرخانه همایش ارسال نمایند .
2. در صورت تکمیل ظرفیت،اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کرده اند.

فرم ثبت نام در همایش

نام و نام خانوادگی*
ورودی نامعتبر

کد ملی*
ورودی نامعتبر

اسکن کارت ملی
ورودی نامعتبر

سمت*
ورودی نامعتبر

نام سازمان / شرکت*
ورودی نامعتبر

تلفن نماینده*
ورودی نامعتبر

تلفن همراه*
ورودی نامعتبر

دورنگار*
ورودی نامعتبر

آدرس*
ورودی نامعتبر

شماره پلاک ماشین
ورودی نامعتبر

فهرست شرکت کنندگان*
ورودی نامعتبر

بارگذاری فیش واریزی
لطفاً فیش را بارگذاری کنید

تصویر امنیتی*
تصویر امنیتی  تازه کردنورودی نامعتبر

درباره همایش

 مطابق استانداردهای حسابداری، دارایی‌های مولد دارایی‌هایی هستند كه امکان ایجاد بازده تجاری دارند و یا برای ایجاد بازده تجاری نگهداری می‌شوند. دارایی زمانی بازده تجاری ایجاد می‌كند كه مطابق با رویه‌های سازمان‌های انتفاعی مورد استفاده قرار گیرد. نگهداری دارایی برای ایجاد «بازده تجاری» نشان‌دهنده آن است كه دستگاه عمومی قصد ایجاد جریانات نقدی مثبت از دارایی (یا واحدی كه دارایی متعلق به آن است) را دارد و بازدهی متناسب با ریسك نگهداری دارایی، كسب می‌كند.

تماس با ما

  • دبیرخانه همایش: تهران، میدان امام خمینی (ره)، انتهای خیابان باب همایون، خیابان صور‌اسرافیل.
  • وزارت امــور اقتصــادی و دارایــی
  • www.hamayeshmelli.com
  • info@hamayeshmelli.com
  •  39903328 021